Reference

Představujeme ty, kteří nám svěřili předávání klíčů a karet ve svých hotelech, penzionech a apartmánech

Chci vědět víc

Produkty a řešení Keyguru můžete najít v těchto ubytovacích zařízeních:

Hotel Astra Praha

Hotel Astra

Wellness hotel Gendorf Vrchlabí

Hotel Gendorf

Villa Patriot

Villa Patriot

Penzion Horní Pramen

Hotel Horní Pramen

Penzion Birdie

Penzion Birdie

Pytloun

Pytloun Hotels

Motorest Rohlenka

Hotel Fit Plus

Hotel Fit

Hotel Amálka

Turnau Aparthotel Krakow

Co si o Keyguru myslí zákazníci

Zakládáme si na vysoké kvalitě služeb a osobním kontaktu s hosty, přesto pro nás box znamená velkou pomoc. Snažíme se jít s dobou – někteří hosté dávají přednost moderním technologiím. Proto jsme pořídili box i při zachování provozu recepce. Naše recepčním mají alespoň čas na důležitější věci než vydávání klíčů.

Sama provozuji malý penzion a nemůžu si dovolit sedět celý den na recepci. Díky Keyguru boxu nemusím být v dojezdové vzdálenosti, ani si plánovat čas podle hostů. Stihnu mnohem více práce. Navíc hosté jsou spokojenější, že se mohou ubytovat flexibilně.

Kvůli nízké obsazenosti se nám nevyplatí platit recepčního a hrozí, že budeme muset hotel zavřít. S Keyguru boxem se hosté ubytují sami a náklady na recepci jsou minimální. Díky tomu zvládáme hotel provozovat i v této obtížné době.

Chceme hostům poskytnout bezkontaktní check-in, aby se nemuseli bát nákazy covid-19. Díky Keyguru boxu se hosté nemusí zdržovat na recepci. Po příjezdu jen vyzvednou klíče v boxu a hned odchází na pokoj. Pro naše hosty je to služba navíc, která nám dává náskok i před konkurencí.