Reference

Představujeme ty, kteří nám svěřili předávání klíčů a karet ve svých hotelech, penzionech a apartmánech

Chci vědět víc

Produkty a řešení Keyguru můžete najít v těchto ubytovacích zařízeních:

Pytloun

Pytloun Hotels

Motorest Rohlenka

Hotel Fit Plus

Hotel Fit

Hotel Amálka

Turnau Aparthotel Krakow

Co si o Keyguru myslí zákazníci

Zakládáme si na vysoké kvalitě služeb a osobním kontaktu s hosty, přesto pro nás box znamená velkou pomoc. Snažíme se jít s dobou – někteří hosté dávají přednost moderním technologiím. Proto jsme pořídili box i při zachování provozu recepce. Naše recepčním mají alespoň čas na důležitější věci než vydávání klíčů.

Sama provozuji malý penzion a nemůžu si dovolit sedět celý den na recepci. Díky Keyguru boxu nemusím být v dojezdové vzdálenosti, ani si plánovat čas podle hostů. Stihnu mnohem více práce. Navíc hosté jsou spokojenější, že se mohou ubytovat flexibilně.

Kvůli nízké obsazenosti se nám nevyplatí platit recepčního a hrozí, že budeme muset hotel zavřít. S Keyguru boxem se hosté ubytují sami a náklady na recepci jsou minimální. Díky tomu zvládáme hotel provozovat i v této obtížné době.

Chceme hostům poskytnout bezkontaktní check-in, aby se nemuseli bát nákazy covid-19. Díky Keyguru boxu se hosté nemusí zdržovat na recepci. Po příjezdu jen vyzvednou klíče v boxu a hned odchází na pokoj. Pro naše hosty je to služba navíc, která nám dává náskok i před konkurencí.