Předávání klíčů pro Airbnb a krátkodobé pronájmy

Bezpečné a komfortní předávání klíčů od vašich apartmánů.

Chci vědět víc

 1. Home
 2. >
 3. Řešení
 4. >
 5. Předávání klíčů pro krátkodobé...

Klíč k úspoře vašeho času a nákladů

Klíče na vaše hosty počkají v našich samoobslužných boxech. Neztrácejte čas čekáním na hosty a dejte jim volnost v tom, kdy si klíče vyzvednou.

Síť samoobslužných boxů

Máme síť několika předávacích míst po Praze a jedno místo v Brně. Rezervujte si svoji přihrádku a předávejte klíče ještě dnes. Rychle. Flexibilně. Bezpečně.

Váš spolehlivý trezor

Naše boxy jsou zabezpečené po všech stránkách. Hlásí každou nepovolenou manipulaci. Poznají, zda uvnitř něco je. Všichni uživatelé dostanou svůj unikátní kód.

Bezpečné bezkontaktní řešení

V náročných dobách, jako je díky Covid-19 ta dnešní, představuje předávání klíčů přes Keyguru pointy bezpečnou variantu bez nutnosti osobního kontaktu.

Keyguru pointy

Jak předávání klíčů pomocí Keyguru funguje?

Žádné papírování. Rychlá registrace a rezervace přes internet.

Covid leccos změnil.

Kontaktujte helpdesk

Máme aktuálně pouze 4 veřejné Keyguru pointy kde lze rezervovat přihrádku.

 • Uložte klíče do boxu – a vše je připraveno.
 • Nyní můžete naplánovat předání klíčů vašim hostům. Stačí zadat termín a jejich e-mailovou adresu. O zbytek se postaráme my.
 • Odešlete nám poptávku na pronájem vlastního boxu. Více o pronájmu celých boxů včetně ceníku se dozvíte na stránce Keyguru boxy.
 • Přímo do vaší provozovny nainstalujeme samoobslužný box. Přizpůsobíme ho vašim potřebám. Napojíme na váš systém. Zaškolíme zaměstnance.
 • Hotovo! Můžete začít předávat klíče svým klientům nebo spolupracovníkům.
 • Uložte klíče do boxu a naplánujte předání. Stačí zadat termín a e-mailovou adresu příjemce klíčů. O zbytek se postaráme my.
 • Váš host obdrží e-mail s instrukcemi a přístupovým kódem pro otevření přihrádky s klíči.
 • Podle mapy a podrobného popisu v e-mailu dorazí k boxu, v němž jsou uložené klíče.
 • Po zadání přístupového kódu se přihrádka otevře.
 • Klíče jsou ve správných rukách! O každém otevření přihrádky a předání klíčů vás elektronicky informujeme.
 • Pokud bude host klíče vracet při odjezdu do přihrádky, postupuje stejně jako při jejich vyzvednutí.

Proč svěřit klíče Keyguru?

Šetříme váš čas a peníze

Víme, že čas jsou peníze. A v podnikání to platí dvojnásob. Čas, kterým byste mrhali na předání klíčů vy nebo vaši zaměstnanci, můžete využít na důležitější činnosti. Náš box vám pomůže snížit mzdové náklady, vykrýt čas dovolených nebo vedlejší sezónu.

Postaráme se o bezpečnost

V našem boxu jsou klíče víc v bezpečí než u vás v kapse. Boxy jsou vysoce zabezpečené a vy máte neustále přehled, co se v nich děje. Online notifikace vás upozorní na každé otevření i nepovolenou manipulaci. Každému uživateli vygenerujeme jednorázový kód.

Jsme profíci. Jsme guru.

Byli jsme první v České republice. Máme za sebou desítky tisíc předání klíčů. Neustále vylepšujeme svoje technologie. Na naše služby se můžete spolehnout a pustit starosti o klíče z hlavy. Jednou provždy. I po pracovní době.

Nabízíme řešení na míru

Jste hotel? Pronajímáte apartmán nebo třeba chatu? V jakémkoli segmentu vám rádi navrhneme řešení na míru. Pokud se rozhodnete pro pronájem celého boxu, oblékneme ho do vašich firemních barev, přidáme logo a změníme texty.

Jsme nadšenci do technologií

Pomáháme vám s digitalizací a automatizací procesů. Pomocí API napojíme box na váš systém. Nevíte, o čem je řeč? Nevadí. Vše vysvětlíme a zaměstnance zaškolíme. Pro vás je důležité vědět, že vše běží automaticky. Vy jen dáte klíče do schránky a vyberete, komu a kdy je předat.

Mluvíme vaším jazykem

Jsme česká firma, ale náš systém mluví také anglicky. E-maily přizpůsobíme do češtiny, angličtiny, francouzštiny, němčiny nebo polštiny. Rádi vše upravíme podle vašich potřeb a přidáme vaši firemní terminologii.

Keyguru pointy jsou tu pro vás

Vzhledem k aktuálnímu stavu turismu kvůli Covid-19 jsme rozšiřování sítě Keyguru pointů prozatím zastavili. I tak jsou vám k dispozici již spuštěné boxy. Pro bližší info o aktuálně dostupných Keyguru pointech se nám ozvěte. Nabízíme i místa s nonstop otevírací dobou. Můžete tak v noci klidně spát, protože o předání klíčů bude postaráno i v tuto dobu.

15 000+

klientů si vyzvedlo klíče

550 000

minut ušetřených našim klientům

4

samoobslužných boxů

Ceník pronájmu přihrádky v Keyguru pointu

Pronájem na 5 dní

160 Kč

 • 5 dní na využívání přihrádky
 • neomezené vyzvedávání a vracení klíčů
 • nonstop helpdesk

Jednoduché jednorázové řešení

Pronájem na měsíc

790 Kč / měs.

 • 30 dní na využívání přihrádky
 • neomezené vyzvedávání a vracení klíčů
 • nonstop helpdesk

Nejlepší volba, když chcete službu pořádně vyzkoušet

Co o Keyguru říkají ti nejpovolanější?

Dříve jsme využívali osobní předání přes brigádníky, kteří byli placeni od hodiny. S používáním Keyguru se naše výdaje podstatně snížily. Máme online formulář, kde hosté vyplní všechny údaje pro cizineckou policii a zároveň to slouží i jako domovní kniha. Kompletní selfcheckin nám přinesl úsporu pracovní síly.

Dost si vážím svého volného času. Největší plus vidím v časové úspoře. Vyplatí se mi rovněž místo čekání na klienty pracovat. Můj čas je dražší než investice do Keyguru. Tedy je to pro mě finančně výhodné.

Určitě jsme poznali časovou a finanční úsporu. To bylo vlastně časově i finančně nejnáročnější, ten osobní check-in. Když se někdo zpozdil, tak tam čekáte x hodin a je to nepříjemný.