Produkty Keyguru

Vše, co potřebujete pro automatizaci hotelu

Chci vědět víc

  1. Home
  2. >
  3. Produkty

Vytvořte automatizovaný hotel nebo bezobslužné apartmány s produkty Keyguru. Nabídněte hostům kompletně automatizované služby. Od online rezervace, přes samoobslužný check-in až po bezkontaktní vyzvednutí klíčů či karet od pokojů. Automatizace hotelů zvyšuje komfort hostů a vám šetří čas i náklady. Své zaměstnance můžete využít na důležitější práci s vyšší přidanou hodnotou.

Kromě hotelů, apartmánů a dalších ubytovacích služeb se produkty Keyguru uplatní všude, kde je potřeba předat klíče, karty, čipy a další cenné drobnosti. K našim klientům patří například SVJ či car-sharingové společnosti.

KEYGURU BOXY

Keyguru box se postará o předání klíčů nebo karet hostům 24/7 bez nutné přítomnosti recepční. Díky propojení s check-in aplikací vyplní hosté potřebné dokumenty pohodlně online, ještě než dorazí do hotelu.

GATEKEEPER

Než si host vyzvedne klíče v samoobslužném boxu na recepci, musí být schopen se dostat do budovy. Nenechávejte hotel otevřený celou noc. Máme pro vás spolehlivé řešení – GateKeeper. Elektronický vrátný otevře dveře jen tomu, kdo má přístupový kód.

INTEGRACE

Neustále rozšiřujeme počet integrovaných PMS a check-in aplikací. Nezáleží na tom, jaký hotelový nebo rezervační systém používáte. Můžete jej bez problémů propojit s Keyguru boxy a a vše ovládat ve známém rozhraní.

FAQ

Na co se nás zákazníci nejčastěji ptají – ohledně našich řešení, produktů, dodacích podmínek atd.