Produkty Keyguru

Vše, co potřebujete pro automatizaci hotelu

Chci vědět víc

  1. Home
  2. >
  3. Produkty

Každá moderní bezobslužná recepce se neobejde bez produktů Keyguru. Díky napojení na širokou paletu hotelových rezervačních systémů a check-in aplikací můžete hostům nabídnout kompletně automatický proces. Od online bookingu, přes bezobslužný check-in až po bezobslužné (a bezkontaktní) vyzvednutí klíčů či karet od pokoje. Nabídněte svým hostům rychlou, bezobslužnou a bezkontaktní variantu obsluhy. Své zaměstnance pak můžete využít na důležitější práci s vyšší přidanou hodnotou.

Keyguru boxy

Keyguru box se postará o předání klíčů nebo karet hostům 24/7 bez nutné přítomnosti recepční. Díky propojení s check-in aplikací vyplní hosté potřebné dokumenty pohodlně online, ještě než dorazí do hotelu.

GateKeeper

Ještě než si host vyzvedne klíče v samoobslužném boxu na recepci, musí být schopen se dostat do budovy. Nenechávejte hotel otevřený celou noc. Máme pro vás spolehlivého vrátného – GateKeeper. Ten otevře dveře jen tomu, kdo má přístupový kód.

Integrace

Neustále rozšiřujeme počet integrovaných PMS či check-in aplikací. Je tak jedno, jaký hotelový systém používáte. Můžete jej bez problémů propojit s Keyguru boxy a zjednodušit tak jejich ovládání.

FAQ

Na co se nás zákazníci nejčastěji ptají – ohledně našich řešení, produktů, dodacích podmínek atd.