Bodujeme v zahraničí: Keyguru pomáhá i v Turnau City Aparthotelu Krakow

Aparthotel Turnau je rozsáhlý objekt, nabízející krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Recepční měl práce nad hlavu, protože mimo ubytování vyřizoval i zákaznický servis. Díky Keyguru boxu si konečně vydechl. Automatický vrátný ušetřil spoustu času i peněz a celý tým Turnau získal více prostoru na péči o stálé hosty. Zkrátila se i pracovní doba.

Aparthotel Turnau ubytovává obchodníky, turisty i studenty na Erasmu

Náš klient hotel Turnau z polského Krakova je rozsáhlý komplex, v pěší vzdálenosti historického centra města. Hostům nabízí hlavně prostorných, 240 plně vybavených apartmánů. Možnosti krátkodobého i dlouhodobého pobytu, rádi využívají turisté, lidé na pracovní cestě, nebo studenti přijíždějící do města v rámci výměnných programů. 

Aparthotel nestíhal vyřizovat ubytování a zároveň nabízet špičkové služby všem hostům

Během pracovního dne musel recepční z Turnau vyřizovat jak ubytování hostů, tak i zákaznický servis, obzvlášť u klientů ubytovaných na dlouhou dobu. To bylo samozřejmě hektické a bylo jen otázkou času, než něco nevyjde. Vedení se proto rozhodlo vymyslet řešení, které by recepci ulehčilo. Jednou z možností bylo i zavedení bezobslužného check-inu s automatickým vrátným. A tak po dlouhém hledání narazili na Keyguru.

Bezobslužné ubytování pomocí Keyguru boxu funguje u nás i v zahraničí

Našim Keyguru boxům se meze nekladou, se zahraniční instalací proto nebyly žádné problémy. Vymysleli jsem plně lokalizované řešení, tak aby vyhověly častému provozu i specifickému stylu budovy.

Keyguru boxy u vchodových dveří Aparthotelu Turnau. Instalace proběhla bez problémů, designem si skvěle rozumí s industriálním vzhledem budovy.

Majitelé Aparthotelu instalaci zvládli sami, od technického řešení, po propojení se systémem Previo, který si obzvlášť pochvalují: Systém Previo nám vše výrazně ulehčil a funguje opravdu skvěle. Rozhodně ho doporučíme“.

Recepční si pak jen stáhl jednoduchou aplikaci a bylo hotovo.

Provoz v boxech funguje zhruba od léta 2021, některé měsíce proběhne v boxu i přes 200 předání. Jsme rádi, že v Polsku všechno funguje bez problémů a že jim naše boxy pomáhají v provozu. 

Keyguru boxy přizpůsobíme každému prostředí i požadavkům, k vaší plné spokojenosti.

Automatický vrátný Keyguru hotelu ušetřil peníze a zkrátil pracovní dobu o 5 hodin

Efekt Keyguru boxů se dostavil okamžitě. Hotel je využívá pro 70 % hostů, v praxi to znamená až 90 úspěšných bezobslužných check-inů měsíčně. Zbytek klientů dochází klasicky na recepci, plné zautomatizování podnik zatím nečeká.

Hotelový recepční Krzysztof Harmata si konečně vydechl a se zbytkem týmu je z celé akce nadšený: „Naše zkušenost s Keyguru boxy je opravdu skvělá. Šetříme obrovské množství času a strašně nám to pomáhá vymezit si prostor i pro ostatní věci, díky čemuž chodíme dříve domů. Dříve jsme pro provoz potřebovali až 12 hodin denně, teď je to 7-8, což je super.“

Recepčnímu hotelu Krzysztof Harmatov Keyguru boxy ušetřily spoustu stresu. Nyní bez problému stíhá všechny povinnosti a domů odchází o několik hodin dříve.

Změnu ocenili podle slov recepčního i sami klienti:

Na boxy máme jen pozitivní ohlasy, všichni jsou z této možnosti check-inu nadšení. Nezaznamenali jsme žádné problémy. Díky Keyguru je pro hosty velmi jednoduché vyzvednout si klíče. Na nic se neptají a jsou opravdu velmi spokojení.

Z úspěchu Aparthotelu Turnau máme radost. Ověřili jsme si, že systém skvěle funguje i v zahraničí a že jsou Keyguru boxy plně optimalizované pro jakékoliv prostředí. Možná potěší i vás, při letošní dovolené v polském Krakově. 

Řešení na míru, elegantní design, bezproblémový check-in. Keyguru boxy zjednoduší provoz i vašeho hotelu.