Integrace

Propojte produkty Keyguru se svým PMS či check-in aplikací

Chci vědět víc

  1. Home
  2. >
  3. Produkty
  4. >
  5. Integrace
Previo

Previo

PMS

Nejrozšířenější hotelový systém na českém trhu. Přes 2 000 ubytovacích zařízení využívá software, který usnadní provoz každé recepce. Díky propojení systému Previo a Keyguru boxů jsme vytvořili nonstop bezkontaktní recepci, která zároveň šetří mzdové náklady.

Better Hotel

Better Hotel

PMS

Better Hotel od společnosti Mevris je intuitivní hotelový systém, který nabízí vše potřebné pro správu hotelů, penzionů i apartmánů. Vedle napojení na prodejní portály nabízí integrovaný booking engine, nástroje pro pokročilý revenue management či systém pro restauraci a skladové hospodářství.

HotelTime

PMS

HotelTime Solutions poskytuje prvotřídní cloudová řešení v oblasti hotelnictví, gastronomie a volnočasových aktivit s důrazem na kvalitu produktu a zákaznického servisu. Systémy HotelTime Solutions jsou tzv. „otevřenou platformou“ schopnou integrovat se se systémy třetích stran.

Hores

PMS

HORES je moderní Property Management Software (PMS). Pohodlně, bezpečně a spolehlivě spravuje celé vaše ubytovací zařízení. Ať už z Cloudu nebo z lokálního serveru. HORESu důvěřuje více než 600 hotelů v několika zemích Evropy.

Agnis

Agnis

PMS

Agnis vyvíjí hotelové softwary více než 20 let. Poskytuje rezervační systémy pro menší i větší hotely včetně online check-inu. Zákazník obdrží e-mail s formulářem, kde sám provede check-in.

Trevlix

Trevlix

Check-in aplikace

Jednoduchý a přehledný systém pro rezervace ubytování, který se snadno implementuje do webových stránek hotelu. Výhodou je propojení na rezervační portály, jako je Booking. Díky propojení s Keyguru boxem získáte bezkontaktní recepci pro své hosty.

Hotelgram Polska

Hotelgram

PMS

Společnost Hotelgram je exkluzivní dodavatel nejrozšířenějšího online hotelového systému ve střední Evropě Previo (Hotelgram PMS) a řešení pro check-in Alfred na polském trhu.

Alfred

Alfred

Check-in aplikace

Alfred je aplikace, která se postará o online check-in a platbu za pokoj. Nabídne však hostům i informace o výletech v okolí. S Keyguru boxem tvoří sehranou dvojici pro automatizovaný check-in. To vše jednoduše kdykoli a odkudkoli na obrazovce mobilního telefonu.

Nenašli jste v podporovaných systémech ten svůj?

Napište nám. Něco vymyslíme. ;)