Integrace

Propojte produkty Keyguru se svým PMS či check-in aplikací

Chci vědět víc

  1. Home
  2. >
  3. Produkty
  4. >
  5. Integrace
Previo

Previo

PMS

Nejrozšířenější hotelový systém na českém trhu. Přes 2 000 ubytovacích zařízení využívá software, který usnadní provoz každé recepce. Díky propojení systému Previo a Keyguru boxů jsme vytvořili nonstop bezkontaktní recepci, která zároveň šetří mzdové náklady.

Alfred

Alfred

Check-in aplikace

Alfred je aplikace, která se postará o online check-in a platbu za pokoj. Nabídne však hostům i informace o výletech v okolí. S Keyguru boxem tvoří sehranou dvojici pro automatizovaný check-in. To vše jednoduše kdykoli a odkudkoli na obrazovce mobilního telefonu.

Hotelgram Polska

Hotelgram

PMS

Společnost Hotelgram je exkluzivní dodavatel nejrozšířenějšího online hotelového systému ve střední Evropě Previo (Hotelgram PMS) a řešení pro check-in Alfred na polském trhu.

Better Hotel

Better Hotel

PMS

Better Hotel od společnosti Mevris je intuitivní hotelový systém, který nabízí vše potřebné pro správu hotelů, penzionů i apartmánů. Vedle napojení na prodejní portály nabízí integrovaný booking engine, nástroje pro pokročilý revenue management či systém pro restauraci a skladové hospodářství.

Agnis

Agnis

PMS

Agnis vyvíjí hotelové softwary více než 20 let. Poskytuje rezervační systémy pro menší i větší hotely včetně online check-inu. Zákazník obdrží e-mail s formulářem, kde sám provede check-in.

Trevlix

Trevlix

Check-in aplikace

Jednoduchý a přehledný systém pro rezervace ubytování, který se snadno implementuje do webových stránek hotelu. Výhodou je propojení na rezervační portály, jako je Booking. Díky propojení s Keyguru boxem získáte bezkontaktní recepci pro své hosty.

Mews

MEWS

PMS

Mews je navržen tak, aby zjednodušil a zautomatizoval všechny operace pro moderní hoteliéry a jejich hosty. Od rezervačního systému po check-out. Od recepce po správu příjmů. Každý proces je jednodušší, rychlejší a propojenější. A díky integrovanému ekosystému Mews Payments je každá transakce bezpečná a bezproblémová.

Nenašli jste v podporovaných systémech ten svůj?

Napište nám. Něco vymyslíme. ;)