Integrace

Propojte produkty Keyguru se svým PMS či check-in aplikací

Chci vědět víc

  1. Home
  2. >
  3. Produkty
  4. >
  5. Integrace
Previo

Previo

PMS

Nejrozšířenější hotelový systém na českém trhu. Přes 2 000 ubytovacích zařízení využívá software, který jim usnadňuje každodenní provoz. Díky propojení systému Previo a produktů Keyguru jsme vytvořili automatizovaný hotel, který nepotřebuje recepční, a tím šetří mzdové náklady.

Better Hotel

Better Hotel

PMS

Better Hotel od společnosti Mevris je intuitivní hotelový systém, který nabízí vše potřebné pro správu hotelů, penzionů i apartmánů. Vedle napojení na prodejní portály nabízí integrovaný booking engine, nástroje pro pokročilý revenue management či systém pro restauraci a skladové hospodářství.

HotelTime

PMS

HotelTime Solutions poskytuje prvotřídní cloudová řešení v oblasti hotelnictví, gastronomie a volnočasových aktivit s důrazem na kvalitu produktu a zákaznického servisu. Systémy HotelTime Solutions jsou tzv. „otevřenou platformou“ schopnou integrovat se se systémy třetích stran.

Hores

PMS

HORES je moderní Property Management Software (PMS). Pohodlně, bezpečně a spolehlivě spravuje celé ubytovací zařízení. Ať už z cloudu nebo z lokálního serveru. Hotelový software HORES využívá více než 600 hotelů v několika zemích Evropy.

Agnis

Agnis

PMS

Agnis vyvíjí hotelové softwary více než 20 let. Poskytuje rezervační systémy pro menší i větší hotely včetně check-inu přes počítač, tablet či chytrý telefon. Zákazník obdrží e-mail s formulářem, kde sám provede check-in.

Trevlix

Trevlix

Online hotelový systém

Jednoduchý a přehledný hotelový systém pro rezervace ubytování, který se snadno implementuje do webových stránek ubytování. Výhodou je propojení na rezervační portály, jako je Booking. Díky integraci s Keyguru boxem vytvoří pro hosty bezkontaktní recepci.

Hotelgram Polska

Hotelgram

PMS

Společnost Hotelgram je exkluzivní dodavatel nejrozšířenějšího online hotelového systému ve střední Evropě Previo (Hotelgram PMS) a řešení pro check-in aplikaci Alfred na polském trhu.

Alfred

Alfred

Check-in aplikace

Alfred je aplikace, která se postará o online odbavení hostů a platbu za pokoj. Nabídne však i informace o výletech v okolí. S Keyguru boxem tvoří nepostradatelnou dvojici pro hladké fungování automatizovaného hotelu. To vše jednoduše kdykoli a odkudkoli na obrazovce mobilního telefonu.

Reservanto

Rezervační systém

Reservanto je jednoduchý rezervační systém, který lze přizpůsobit na míru každému podnikání – od pneuservisu až po kadeřnický salón. Díky napojení Keyguru boxu na Reservanto si mohou zákazníci sami dělat rezervace a vyzvedávat si v boxu klíče či další cennosti. To je řešení, které se nám osvědčilo pro předání parkovacích čipů v SVJ