Případová studie

Více o tom, jak konkrétně produkty Keyguru slouží a šetří finance našim zákazníkům

Chci vědět víc

  1. Home
  2. >
  3. Reference
  4. >
  5. Případová studie: Hotel Amálka

Hotel Amálka

100% bezkontaktní check-in je v době Covidu velký pomocník

Rodinný Hotel Amálka se nachází v obci Straškov-Vodochody vzdálené 7 km od Roudnice nad Labem. Hotel Amálka má ​21 pokojů​, wellness centrum, restauraci, sportovní zázemí a stodolu perfektní pro pořádání svateb nebo firemních akcí.

Výchozí stav: Recepce od 7:00 do 22:00

Hotel Amálka měl recepci pokrytou zaměstnanci od 7 do 22 hodin. Někteří hosté si sice přáli pozdější check-in, ale ​noční recepce se hotelu nevyplatila​, protože by nebyla dostatečně vytížená.

Finální zlom nastal, když do Česka přišla ​druhá vlna pandemie koronaviru​. Keyguru box totiž umožňuje nejen nonstop provoz recepce bez nutnosti přítomnosti personálu, ale také zcela bezkontaktní a bezpečné vyzvednutí klíčů. A tak mohou od září 2020 využívat hosté Hotelu Amálka delší a zcela samostatný check-in.

Snadné ovládání a napojení na rezervační systém

Hotel Amálka si pochvaluje snadné ovládání a možnost napojení Keyguru boxu na rezervační systém Previo​. Nebylo nutné měnit procesy, ani školit personál. Karty od pokojů do boxu umisťuje recepční, platba probíhá pomocí online platební brány – není vůbec nutné, aby host přišel do styku s personálem hotelu.

Teď můžeme mít zcela bezkontaktní předání karet od pokojů.“​ Lucie Blažková, manažerka Hotelu Amálka

Občas se Hotel Amálka potýká s tím, že hosté pletou číslo rezervace a přístupového kódu do boxu. Pro tyto případy je na boxu i v e-mailu ​uveden kontakt​ jak na hotelový personál, tak na hotlinku Keyguru. Tady jsme připraveni odpovědět na všechny dotazy a nejasnosti.

Výsledek: Nonstop recepce, 100% bezkontaktní check-in

Hotel může po instalaci Keyguru boxu poskytnout hostům zcela bezkontaktní check-in. Díky tomu se hosté hotelu mohou ​ubytovat nonstop​, nejen v době od 7–22 hodin, jak tomu bylo dříve. Hosté navíc kladně hodnotí možnost bezpečného a ​bezkontaktního check-inu v době Covidu​.

Pár slov klienta

V době Covidu je to velký pomocník.“