Nejčastější dotazy

Co vás nejčastěji zajímá

Chci vědět víc

  1. Hlavní kód (kód majitele) používá majitel schránky a nikdo jiný by k němu neměl mít přístup.
  2. Vedlejší kód (kód spolupracovníka) slouží pro kolegy nebo údržbu (např. úklidová služba). Hlavní a vedlejší kód je možné používat opakovaně a dlouhodobě.
  3. Kód klienta se vytváří pro každého klienta nově. Kód je unikátní a vygeneruje se na základě vytvoření časově omezeného přístupu. Klient získá přístup k přihrádce pouze v určených časech.

Pro aktuální nabídku velikostí, materiálů a provedení prosím navštivte stránku Keyguru boxy.

Klíče do boxu může vrátit klient nebo spolupracovník (např. uklízečka), který má svůj přístupový kód k přihrádce. Podle použitého kódu zjistíte, kdo konkrétně klíč do boxu vrátil. Pokud má klíč vrátit klient, můžete při vytváření nového přístupu zaškrtnout možnost, aby dostal před vrácením upozornění e-mailem.

Přihrádka má následující rozměry: 6 cm šířka, 8 cm délka a 8 cm hloubka. Vejdou se do ní například 4 svazky klíčů, nebo malý technický průkaz (na šikmo) a klíče od auta. Využít ji můžete na cokoliv jiného podle potřeby.

V případě zájmu o pronájem Keyguru boxu nás kontaktujte na e-mailu info@keyguru.eu, rádi vám vytvoříme cenovou nabídku. Pro kontakty na konkrétního obchodního zástupce navštivte stránku Kontakt.

Nenašli jste zde svou odpověď?

Ať už je váš dotaz obchodní nebo technický, rádi jej zodpovíme osobně. Spojte se s námi a společně vše vyřešíme.