Klíče si rádi předáváme sami. Když jsme busy, necháme hosty okusit kouzlo self-checkinu s Keyguru!

Byli jsme potěšeni, když známá foodblogerka a  plná studna inspirace moderního vaření nám napsala o možnost využití Keyguru. Je to již přes 5 měsíců, kdy u nás „Terka Foodlover 🙂 využívá Keyguru point Bar Polo, v srdci Žižkova. 

Terko, proč jste se začala zajímat o možnost delegování předávání klíčů?

Jsme poměrně časově vytížení a čekat na hosty, až dorazí je vlastně hrozně neefektivní. Většinou se zpozdí, neznají Prahu a vy strávíte čas navíc místo toho, abyste ho využili tak, jak opravdu potřebujete.

Ano, to je jeden z hlavních důvodů, proč jsme s Keyguru přišli ;). Kolik procent předání děláte přes Keyguru  a kolik osobně?

Odhadem je to tak půl na půl. Pokud mám zrovna čas, ráda se s hosty potkám, popovídám si s nimi, dám jim tipy, kam zajít a co vidět. Osobní kontakt samozřejmě má také něco do sebe.

Skvělé! to jsme rádi. Jakou máte odezvu od hostů na vyzvednutí klíčů v restauraci?

Zatím všichni z hostů check in zvládli, nikdo z nich si nestěžoval. Samozřejmě jim vyhovuje, že se nemusí stresovat, kdy dorazí, příjezd je čistě na nich. Velkou výhodou je také to, že předávací bod je od domu asi 200 metrů, takže vyzvednutí nikoho neobtěžuje.

To rádi slyšíme. Znáte Terku? Mimo to, že je cestovatelka a pronajímá byt přes Airnbnb, má blog foodlover – plný inspirujících receptů, krásných fotek a příjemného čtení. 

 

Tereza Sychrová - Foodlover.cz

Tereza Sychrová - Foodlover.cz

Pronajímatelka bytu přes Airbnb

Vyzkoušejte Keyguru, nechte Vaše hosty zakusit komfort self-checkinu, stejně jako to dělají již roky v zahraničí!  První měsíc za vás předáváme klíče ZDARMA!