Keyguru umožnuje hostům flexibilitu v čase příjezdu a mě svobodu v plánování času

„Franto, ve čtvrtek odpoledne mi mají přijet hosti, můžeš jim prosím Tě předat klíče? Měli by přijet kolem 19té hod, máme jít ke známým na večeři.“     Také to znáte? Marek ano.  Někdy mu kámoši pomohli, jindy si musel předat klíče sám a večeři odložit či přijít později.

Proč jste se začal zajímat o alternativu osobního checkinu?

Vždy jsem musel někoho požádat, případně sám klíče předat. Bohužel, ne vždy hosté dorazí v čas, který oznámí, takže se často muselo i dost čekat. Administrace předání klíčů může být občas dost náročná, takže jsem začal hledat alternativu.

Bál jste se o své hosty při začátku spolupráce s Keyguru? 

Jako u každé nové služby máte nejistotu, zda se nevyskytne něco neočekávaného. Vše proběhlo v pořádku, takže mám ke službě důvěru.

Kolik procent předání děláte přes Keyguru / osobní checkin? jak to vidíte do budoucna?  

Rád bych přenesl na Keyguru co nejvíce předání. Nemá smysl kvůli jednoduchému úkonu, jako je předání klíčů, plýtvat cenným lidským časem. Na druhou stranu – když jsem v Praze, rád si zas na 1-2 měsíce předávám klíče sám. Z toho důvodu mi vyhovují měsíční tarify. Jeden měsíc ho mám neaktivní, až potřebuji tak si ho opět předplatím. 

Co na tento způsob checkinu říkají Vaši hosté? 

Hosté jsou ohledně předání přes Keyguru pozitivní. Ví, že na ně nikdo nečeká a tak mají větší flexibilitu v čase příjezdu. Pokud se zpozdí, nikoho tím neblokují. 

Je něco, co Vám u Keguru nevyhovuje? 

Slabé místo asi nenajdu. Samozřejmě, čím lepší bude dostupnost a pokrytí, tím lepší služba Keyguru bude. Přináší svobodu jako pro vlastníka nemovitosti, tak i pro hosta.

Díky za informace a pozitivní zpětnou vazbu! 

 

Marek - příležitostný uživatel Keyguru

Marek - příležitostný uživatel Keyguru

Pronajímatel bytu přes Airbnb na ŽIžkově

Vyzkoušejte Keyguru, nechte Vaše hosty zakusit komfort self-checkinu, stejně jako to dělají již roky v zahraničí!  První měsíc za vás předáváme klíče ZDARMA!