Předávejte klíče hostům v Praze efektivně díky Keyguru!

Připravili jsme pro vás tipy pro efektivnější využívání systému Keyguru, které povedou k naprosto plynulému předávání klíču od vaší nemovitosti. Čtěte prosím pozorně…

Vytvářejte přístupy pro hosty minimálně 24 hod před jejich příjezdem (pokud to situace dovolí).

Jestliže znáte přibližný čas příjezdu hosta, budeme rádi když jej zadáte do systému. Upozorníme dodatečně obsluhu Keyguru pointu, že host v daný den a určitou hodinu pravděpodobně přijede. Máme tak další pojistku, že vše proběhne, jak má! Zároveň, nevytvářejte přístupy měsíce dopředu. Host pravděpodobně e-mail někam založí a Vy pak budete přístup vytvářet znovu.

Poté co uložíte Vy nebo Váš host klíče na Keyguru point, přijde Vám email o tom, že byly klíče úspěšně přijaty.

Pokud víte, že došlo k pohybu klíčů (přijetí, předávání) a žádný e-mail Vám nepřišel – ihned volejte. Někde se pravděpodobně stala chybka (obsluha zapomněla zaregistrovat klíče do systému), kterou urychleně napravíme. Nejedná se o velký problém, chceme však mít informace o stavech klíčů na Keyguru v pořádku.

Jestliže máte vytvořenou rezervaci na předání klíčů v systému a nakonec stihnete ubytovat hosta sám, zrušte ji prosím. Pokud ji zrušíte, nebudeme zbytečně kontaktovat Keyguru point a případně Vás, zda nenastal v den předání nějaký problém.

Sdělujte adresu hostovi pouze přes Airbnb, nikoli přes Keyguru!

My v Keyguru neznáme (a ani nechceme znát) přesnou polohu nemovitostí našich klientů. Dbáme na co nejvyšší bezpečnost a proto jsou klíče anonymizovány. Váš host od nás obdrží detailní informace o tom, jak se dostat na Keyguru point. (může si je též stáhnout v PDF). Vy mu však prosím sdělte, jak se dostat z Keyguru pointu, do Vaší nemovitosti.

Máte slabší měsíc?

Či svou nemovitost využíváte k vlastním účelům a služeb Keyguru využijete max 1-2x měsíčně? Pak doporučujeme nechat si klíč od Vaší nemovitosti u sebe a na příslušný Keyguru point jej opět uložit až před dalším předáním.

Spravujete Vaši nemovitost ze zahraničí?

Odjíždíte na několik měsíců pryč a veškeré předání klíčů Vám řeší Keyguru? Doporučujeme Vám umístit zdarma jedny náhradní klíče na některou z našich nonstop poboček, nebo přímo k nám do Keyguru. Pracovali jsme usilovně, abychom podchytili všechny možné nástrahy, které mohou při předání klíčů vzniknout. Zatím jsme úspěšní a žádný problém nenastal –  nicméně pracujeme stále jen s lidským faktorem. Kdyby se cokoliv stalo, díky náhradnímu klíči jsme schopni zajistit bezproblémový check-in za všech okolností.