Proč vzniklo Keyguru?

Jsme tým mladých lidí, kteří také pronajímají přes Airbnb a další servery několik bytů v Praze. Sami víme, jak je složité vyřešit check-in hostů. Je to časově náročná činnost a mnohdy nám termín příjezdu hostů z různých důvodů nevyhovuje. Jakmile hosty očekáváme v domluvenou dobu, stává se, že se let opozdí a my musíme rušit a přesouvat naplánované aktivity. Z těchto důvodů jsme hledali možnosti, jak předat klíče bez naší přímé asistence aniž bychom narušili komfort hostů při check-inu. Proto  přicházíme se službou Keyguru.cz. Doufáme, že i Vy brzy pocítíte komfort delegování předávání klíčů.

Ondřej Andrle

Ondřej Andrle

CEO, zakladatel, idea maker a realizátor

V oblasti krátkodobých pronájmů se pohybuji již dva roky. Poznání trhu mě vedlo k založení Keyguru. Věřím, že má Keyguru a trh krátkodobých pronájmů obrovský potenciál.

Před Keyguru jsem se primárně věnoval své společnosti zabývající se vývojem software. Mezi naše klienty patří řada velkých farmaceutických firem. Hodně zkušeností jsem získal také díky zatím nejúspěšnějšímu projektu, který jsem realizoval - agregátoru hromadných slev Slevín.cz - jež jsem před lety úspěšně prodal.

Eva Dibitanzlová

Eva Dibitanzlová

Keyguru master, koordinátor

V Keyguru se starám o všechny, kteří náš systém využívají či ho teprve plánují vyzkoušet. Domlouvám nové Keyguru pointy a realizuji naše velké plány :).