Máme nového partnera na předávání klíčů – BePrague – na letišti Václava Havla (Terminál 1, vchod „E“).  Měsíc květen a červen 2018 je ve znamení pilotního režimu. Pojďte s námi spolupráci vyzkoušet a otestovat!

Díky úzkému partnerství, které jsme s BePrague navázali, jsme pro Vás připravili též vyletněnou cenu. Jeden check-in stojí 2 kredity = 130 Kč (+ DPH) a není třeba platit žádný měsíční paušál. Objednání a platba je standardně přes systém Keyguru, jak jste zvyklí. Další benefity nového partnerství najdete níže.

Předání klíčů u BePrague má tyto výhody

  • jedná se o místo přímo na letišti Václava Havla – Terminál 1
  • hostu se věnuje proškolená osoba – může se na cokoliv zeptat + dostane instrukce včetně klíčů přímo do ruky
  • host má možnost zakoupit kartu s daty od O2 – nejlepší cena na letišti i v Praze

Keyguru vychází při 5 check-inech měsíčně v průměru na 105 Kč za check-in a při devíti check-inech v sezóně již na 87 Kč. Částky jsou uvedeny bez DPH.

Využívám Keygurupoint kavárnu u bytu. Pro jaké případy mám využít BePrague?

Doporučujeme BePrague využívat pro:

  • přílety hostů mimo otevírací dobu Vašeho Keygurupointu
  • v případě, že Keygurupoint je daleko od Vaší nemovitosti
  • při komunikaci s hosty se Vám zdá, že hosté špatně rozumí instrukcím a bude pro ně jednodušší si vyzvednout klíče na letišti od proškoleného personálu

Jak bude spolupráce probíhat v praxi?

Nic se nemění! Vše probíhá v adminu Keyguru.cz jako doposud 🙂

  • Na eva@keyguru.cz napište, že máte zájem o umístění klíčů na letišti.
  • Budete potřebovat nejméně 1, ideálně však 3 nové svazky klíčů, které se umístí do BePrague.
  • Připravíte nové instrukce pro hosty „How to get to the apartment from the airport“. BePrague bude mít instrukce pro hosty u sebe a každému hostovi je vytiskne při checkinu
  • Vytvoříte si v systému „Nový klíč“, kde jako partnera zvolíte „BePrague“. Při „vytváření přístupu pro hosta“ vždy dejte do pole „poznámka / číslo letu“ informace o čísle letu a hodině příletu. Údaje nám pomohou při kontrole příletu hostů.

FAQ

Jaká je otevírací doba a jak funguje předávání klíčů mimo ni?

Oficiální otevírací doba je 6:00 – 00:30. V případě objednaných check-inů mimo tuto dobu jsou check-iny vždy zrealizovány. Proto prosím, nezapomínejte vždy uvést i hodinu příletu hosta.  V případě, že číslo letu a hodinu neznáte, napište to prosím do poznámky, z BePrague budete kontaktování a domluvíte se na dalším postupu.

Jak zajistíte, aby host při odjezdu vrátil sám klíče zpět na pobočku BePrague?

Hostitel i Host jsou o této skutečnosti informováni. Zajistit to nelze, ale z praxe BePrague je zřejmé, že pokud se host zpět vrací také přes letiště, klíče vrátí.  Pokud se host nevrací přes letiště, či majitel bytu zjistí, že host klíče vrátit zapomněl (může se stát), je nutné se domluvit na vrácení klíčů zpět – například v kanceláři BePrague v ulici Štefánikova 32, Praha 5, či přímo na letiště.

Co když host nebude vědět PIN kód?

Dojde k ověření hosta přes systém Keyguru.

Co když klíče nebudou dostupné na BePrague?

BePrague každé ráno kontroluje naplánované check-iny na daný den + jsou-li klíče přítomné na pobočce. V případě, že nejsou, bude majitel informován telefonicky. I z tohoto důvodu doporučujeme umístit na pobočku 3 svazky klíčů.

Kolik klíčů bych měl umístit na pobočku BePrague?

Doporučený počet svazků klíčů jsou 3, doporučujeme však minimálně 2 svazky.

Poznámka od Keyguru: pokud z technických či jiných důvodů nemáte volné 2 svazky, napište na eva@keyguru.cz a do kopie dejte katerina@beprague.com  a jana@beprague.com – a pokusíme se to vyřešit individuálně.

Jak funguje předávání klíčů a celý proces s hostem?

Host se na stánku identifikuje dle čísla klíče + PINu (klasicky dle instrukcí v e-mailu Keyguru) , hostovi budou vydány klíče a v případě žádosti majitele bytu i instrukce „how to get to the apartment from the airport“  jak se dostat do bytu. Při odletu zpět na stánku BePrague, host vrací klíče zpět – a v systému Keyguru dojde k vrácení klíčů – kdy Vám dojde e-mail o vrácení klíčů daného hosta (stejně jako u klasických Keygurupointů).

Jaké služby si může host koupit na pobočce BePrague?

Hoste mají na stánku BePrague nyní k dispozici WiFi to go nebo předplacenou datovou SIM kartu s tarifem 5GB. Dále zde nabízíme drobné příslušenství k telefonům.  Od 16.4. budou mít hosté v nabídce zážitky, prostřednictvím kterých mohou poznat Prahu netradičním způsobem.

Může BePrague předávat informace o tom, jak se dostat do bytu?

Ano, je to možné, pokud majitel bytu bude chtít – stačí tyto instrukce zaslat na eva@keyguru.cz. Instrukce následně bude BePrague předávat.

Je možnost vrátit klíče jinam, než zpět na letiště terminál 1?

Ano, dle předchozí domluvy na tel.: 602 609 679 v kanceláři BePrague ve Štefánikově 32, Praha 5  zastávka Arbesovo náměstí.

Co když host při objednání ubytování zatím nezná číslo letu a hodinu příletu?

Je to problematická situace, jelikož se může stát, že host dorazí v době pauzy nebo mimo oficiální otevírací dobu a BePrague o hostovi nebude vědět.