Jak začít s Keyguru?

 • Najděte svůj Keyguru point

  Podívejte se na seznam předávacích míst Keyguru. Vyberte si ten nejvhodnější pro vás a zaregistrujte se. (Pokud se u vašeho bytu žádný Keyguru point nenachází – nezoufejte a napište nám.)

 • Zaregistrujte se a vytvořte objednávku

  Zaregistrujte se na admin.keyguru.cz a potvrďte email. Následně vyplňte požadované osobní údaje (jestli nemáte ičo, vyplňte 12345123) a zažádejte v systému o dobití kreditu.

  Pokud si chcete Keyguru touto formou vyzkoušet, objednejte si pouze 1 měsíc, 2 kredity na vyzkoušení dostanete zadarmo. (Ty vám nahrajeme my, vy platíte pouze měsíční tarif.)

  NEBO můžete rovnou objednat co potřebujete, fungujeme přes 2,5 roku a přešlo přes nás 10 tis hostů 🙂

  Napište nám na mail info@keyguru.cz, že máte zájem o vyzkoušení Keyguru a že si přejete dobít kredity. Objednávku vám schválíme, vy zaplatíte jen 1 – x kreditů a můžete plánovat předání klíčů pro své hosty :).

 • Vytvořte nový klíč

  Přihlašte se do administrace (admin.keyguru.cz) a klikněte na tlačítko nový klíč. Vyberete si příslušného partnera na předávání klíčů a klíče si pojmenujete dle vlastních preferencí. Např “Garsonka Žižkov”, . (Jedná se o pojmenování, které vždy uvidíte pouze vy – hosté ne).

  Zvolte měsíční předplatné. (Zatím se jedná pouze o zkoušku :))

 • Uložte klíče u partnera

  Po vytvoření klíče v systému Vám přijde e-mail s instrukcemi k splnění posledního kroku pro využívání Keyguru – jak doručit klíče ke zvolenému partnerovi.

 • Vytvářejte přístupy pro hosty a užívejte si Keyguru na max!

  V okamžiku, kdy Vám host potvrdí přes Airbnb / či jiný portál závaznou rezervaci, vytváříte nový přístup pro hosta.

  Pak si přečtěte článek, kde radíme  jak vytvořit nový přístup ke klíčům pro hosty.

  Náš systém pak hostovi automaticky odesílá e-mail se všemi instrukcemi (PIN, adresa, otevírací doba,..)

Máte nějakou další otázku?