Jak začít s Keyguru?

 • Najděte svůj Keyguru point

  Podívejte se na seznam předávacích míst Keyguru. Následně nás informujte na email nebo přes kontaktní formulář, že máte zájem o vyzkoušení Keyguru zdarma na vybraném Keyguru pointu. (V případě, že se u vašeho bytu žádný nenachází, nezoufejte. Zkusíme nalézt předávací místo vhodné pro vás!)

 • Zaregistrujte se a vytvořte objednávku

  Zaregistrujte se na admin.keyguru.cz a potvrďte email. Následně vyplňte požadované osobní údaje (jestli nemáte ičo, vyplňte 12345123) a zažádejte v systému o dobití kreditu. Zvolte měsíční tarif, 2 předání klíčů a klikněte na tlačítko objednat. (Fakturu neplaťte, jedná se o testovací nabídku zdarma od nás:) )Napište nám na mail info@keyguru.cz, že máte zájem o vyzkoušení Keyguru a že si přejete dobít kredity.  Do 24 hodin vám kredity připíšeme a vy budete moci vytvořit nový klíč. O připsání kreditů vás budeme informovat emailem.

 • Vytvořte nový klíč

  Přihlašte se do administrace (admin.keyguru.cz) a klikněte na tlačítko nový klíč. Vyberete si příslušného partnera na předávání klíčů a klíče si pojmenujete dle vlastních preferencí. Např “Garsonka Žižkov”, “Paní na úklid Jana”. (Jedná se o pojmenování, které vždy uvidíte pouze vy – hosté ne). Zvolte měsíční předplatné. (Zatím se jedná pouze o zkoušku :)) Podívejte se kolik máte klíčů na svazku, který by byl uložen v boxu u obsluhy Keyguru pointu a vyplňte prosím dané pole. Slouží to pro kontrolu a pro lepší orientaci obsluhy.

 • Uložte klíče u partnera

  Po vytvoření klíče v systému Vám přijde e-mail s instrukcemi k splnění posledního kroku pro využívání Keyguru – jak doručit klíče ke zvolenému partnerovi. Buď klíče donesete k partnerovi sami, či se společně setkáme a my klíče předáme za vás. Dejte nám prosím vědět před tím, než klíče k partnerovi ponesete sami krátkou zprávou, e-mailem či telefonicky, abychom informovali personál daného Keyguru partnera.

 • Vytvářejte přístupy pro hosty a užívejte si Keyguru na max!

  V okamžiku, kdy Vám host potvrdí přes Airbnb / či jiný portál závaznou rezervaci, vytváříte nový přístup pro hosta.

  Pak si přečtěte článek, kde radíme jak sdělit hostovi,že nepředáte klíče Vy osobně, ale půjde si pro klíče sám a také ukazuje detailní kroky jak vytvořit nový přístup ke klíčům.

Máte nějakou další otázku?