Jako krátkodobí pronajímatelé nemovitostí jistě také řešíte problém, jak si najít čas na ubytování hostů. Rádi se s nimi setkáváte osobně, ale často se vám termín právě termín jejich příjezdu opravdu nehodí. V tomto článku vám ukážeme, jak je jednoduché během pěti minut ubytovat hosty pomocí služby Keyguru odkudkoliv.

Krok 0 – Registrace do služby Keyguru

Abyste mohli využívat Keyguru, je nutné se registrovat, dobít kredit a předat klíče u zvoleného partnera – Keyguru pointu. Tento krok je jednorázový a považujme ho nyní za splněný.

Krok 1 – Pošlete hostům zprávu přes Airbnb (2 minuty)

Napište hostům na Airbnb (či dalších serverech), že využíváte Keyguru. Můžete využít naši předpřipravenou zprávu.

I would love to meet each and every one of you in person, unfortunatelly, it is not feasible. However, there is nothing to worry about. I have an easy solution for you. Please pick up the key at Keyguru point [on the way from the airport/close to the apartment] – Keyguru is a service that arranges for handing the keys over at partner cafes and restaurants – Keyguru points. Within a couple of minutes you will receive an email from Keyguru with exact instructions about collecting the keys. Our service is for free. The only thing to do is to confirm that you’re ok with pick up the keys and agree to the Terms and Conditions (only a formality allowing the handover of the keys). Then you can continue to our apartment/house which is situated here:

Address: (Link to google maps)
Floor:
Doorname/bellname:

Hope to meet you personally during your stay in Prague!

…nebo to lze i stručně…:)

Krok 2 – Vytvořte přístup ke klíčům v Keyguru (2 minuty)

Přihlašte se do svého Keyguru účtu a vytvořte nový požadavek na předání klíčů.

Krok 3 – Keyguru automaticky informuje hosta jak a kdy si vyzvednout klíče (0 minut)

Komunikaci s hostem vedeme ve vámi zvoleném jazyce. Celý email si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek emailu.

Krok 4 – Ověřte si, že je hostům vše jasné (1 minuta)

Vždy je vhodné se ještě hostů přes Airbnb pro jistotu zeptat, zda vše pochopili a zda nemají ještě nějakou otázku. Z našich zkušeností vyplývá, že hosté vždy obdrží z Keyguru naprosto vyčerpávající informace a instrukce k vyzvednutí klíčů. Jistě však ocení, když projevíte starost jednou větou na Airbnb:)

Krok 4 – Vše splněno:)

Host od nás obdržel veškeré informace a podrobné instrukce, jak si vyzvednout klíče na Keyguru pointu. Pokud předání probíhá v kavárně a restauraci, může využít exkluzivní slevové akce na výbornou kávu či jídlo. Jakmile si klíče převezme, přijde vám automaticky email o úspěšném předání klíčů. Podobné upozornění obdržíte také při vrácení klíčů zpět na Keyguru point. Máte tak stále informace o pohybu svých klíčů a časech předání. Během pěti minut jste díky Keyguru úspěšně ubytovali hosta!

Vyzkoušejte Keyguru… Poznejte novinku na českém trhu, která již v zahraničí roky funguje. První měsíc za vás navíc předáváme klíče ZDARMA!