Vyberte si plán, který sedí vašim potřebám

Platí se paušální měsíční poplatek + cena za předání

  • ČTVRTLETNÍ TARIF
  • 200,- Kč
  • platba na 3 měsíce dopředu
  • 65,- Kč za předání klíčů
  • Uložení rezervního svazku u nonstop partnera
  • MĚSÍČNÍ TARIF
  • 300,- Kč
  • platba na 1 měsíc dopředu
  • 65,- Kč za předání klíčů
  • X

Bezpečné uložení klíčů u vybraného partnera
Štítek s QR kódem na vaše klíče
Neomezené vrácení klíčů zdarma
Online notifikace o reálném pohybu klíčů
24/7 help desk

Př. Máte 5 hostů měsíčně? Zaplatíte 105 Kč za 1 checkin!    ((5 x 65,- + 200,-)/5)

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsme plátci DPH. Pro objednání nás prosím kontaktujte na telefonu, nebo přes formulář a my se vám ozveme zpět. Chcete se raději potkat osobně a zjistit, zda-li je používání systému Keyguru pro váš byt vhodné? Napište na eva@keyguru.cz

Chcete vyzkoušet Keyguru a delegovat předávání klíčů na nás?

Tomáš Blažek

……Bál jsem se, že hosté budou postrádat lidský faktor  – přivítání, vysvětlení. To jsem se snažil nahradit vřelou a dlouhou komunikací na začátku a v průběhu pobytu. Připravil jsem na stůl do bytu desky se spoustou tipů, doporučení a informací, říkám tomu tipy od domorodce. Hosté uvítají, že si mohou příjezd do bytu naplánovat dle svého a neřeší, jestli a kdy na ně někdo čeká s klíči. Můj byt není nijak specifický, pračka i sporák fungují jednoduše a není třeba nic složitě vysvětlovat. Alespoň to jsou moje dosavadní zkušenosti.

Tomáš Blažekpronajímatel bytu na Airbnbhttp://keyguru.cz/tomas-cesta-k-neosobnimu-checkinu/
Míša Cvachová

…Z počátku to bylo super, každého hosta poznat osobně, byt mu ukázat a trochu poklábosit o jejich zemi a Praze. Když se začalo pronájmu dařit, vznikl z toho velký problém. Airbnb totiž není můj hlavní příjem, ještě pracuji v jedné firmě, a tam se moc netvářili, když jsem během dne začala častěji a častěji odcházet. Nebylo to dobré ani pro soukromý život: zkuste plánovat dovolenou, když máte rychlou rezervaci a host se přihlásí 3 dny dopředu.

Míša Cvachovápronajímatelka bytuhttp://keyguru.cz/kratkodobe-pronajimani-checkin-hostu-zkusenosti-misi/

Jak se mohu registrovat a službu vyzkoušet? 

Registrace probíhá na webových stránkách admin.keyguru.cz   Detailní postup krok pro kroku najdete v tomto článku. Pak  si objednáte zkušební 1 měsíc  a 2 předání. Jak si objednat členství a kredity najdete zde.  A pak již budete moci ubytovávat hosty během 5 min odkudkoliv.

Jak získám klíčenku sloužící k ověřování totožnosti při předávání klíčů?

Na základě lokality Vaší nemovitosti vybereme partnera (příslušný Keyguru point), u kterého klíče uložíme. Každý svazek klíčů dostává svůj štítek s unikátním identifikátorem (ID). Klíče u partnera zaregistrujeme a jsou připraveny k použití. 🙂