Chcete vědět jak předávat klíče hostům z Airbnb a jiných portálů tak, aby host byl spokojený, vyjádřil své pozitivní hodnocení a Vy zůstali na gauči?

Jste tu správně. Přicházíme s novinkami, vytváříme nové Keyguru pointy a dáváme Vám o tom vědět.

Keyguru point na letišti

Otevírací doba Keygurupointů přes svátky

Některé Keygurpointy mají pouze zkrácenou otevírací dobu, jiné mají zavřeno úplně. V případě, že host má příjezd na daný den  – je třeba abyste si zajistili předání klíčů jiným způsobem. U některých Keygurupointů vedení ještě přesnou otevírací dobu na silvestra a 1.1. nezná, budou ji vědět cca do 14 dnů.

Markovi zkušenosti s Keyguru na žižkově

„Franto, ve čtvrtek odpoledne mi mají přijet hosti, můžeš jim prosím Tě předat klíče? Měli by přijet kolem 19té hod, máme jít ke známým na večeři.“     Také to znáte? Marek ano.  Někdy mu kámoši pomohli, jindy si musel předat klíče sám a večeři odložit či přijít později.

Zkušenosti s Keyguru, Foodlover.cz

Byli jsme potěšeni, když známá foodblogerka a  plná studna inspirace moderního vaření nám napsala o možnost využití Keyguru. Je to již přes 5 měsíců, kdy u nás „Terka Foodlover„ 🙂 využívá Keyguru point Bar Polo, v srdci Žižkova. 

První kroky s Keyguru

Získejte kredity zdarma za doporučení Keyguru

Chcete ušetřit na (již tak levné 🙂 službě Keyguru?  Spouštíme kampaň –  „Zmiň se o nás a předávej zdarma“. Máte kolem sebe někoho, kdo nás ještě nezná a myslíte, že by mu Keyguru pomohlo?

Předávání klíčů v Mánesově, Letné i Vltavské. Klíč sem klíč tam.

Dovolujeme si Vám představit další 3 nově vzniklé Keyguru pointy, kde můžete předávat klíče.